Najlepszy piłkarz 2011 roku zdaniem kibiców

United Review zapytali sześciu kibiców Manchesteru United o to kto najlepiej spisywał się w 2011 roku z diabełkiem na piersi.

- Wayne Rooney wygląda naprawdę dobrze, ale dla mnie to występy Naniego są niesamowite. Jest świetnym skrzydłowym, bo potrafi grać lewą jak i prawą nogą a to jest cecha rzadko spotykana we współczesnej grze - Obaid Shariq.

- Nani był wyjątkowy, on sprawia, że ciągle coś się dzieje i ma zdolność do strzelania bramek. On ma niesamowite umiejętności i oferuje drużynie coś innego niż reszta zawodników - Alex Woodward.

- Phil Jones jest fantastyczny, pokazał swoją wszechstronność i zapowiada się bardzo obiecująco. Jednak sądzę, że powinien grać na obronie. Miło jest oglądać młody, angielski talent grający na najwyższym poziomie - John Walsh.

- Trudno wybrać kogoś oprócz Phila Jonesa. Nauczył się gry w środku pola i pokazuje się ze znakomitej strony. Mimo, iż jest środkowym obrońcą, powinno uczyć go bardziej zaawansowanych rzeczy - Mike Ward.

- Ludzie widzieli Phila Jonesa w Blackburn, ale z pewnością nikt nie wierzył, że będzie mu szło tak dobrze. On ma tylko 19 lat a już stał się ważną częścią naszego zespołu - Andy Cook.

- Wayne Rooney był wspaniały i wydaję się, że ma znakomitą formę. Jego wkład grę drużyny jest ogromny i za każdym razem angażuje się w atak United - Cyril Stall.

Zobacz także:

Komentarze użytkowników (5):


Skomentuj ten artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

 1. avatar
  10.01.2012 o godzinie 21:32

  brambor Przeczytaj uważnie,ze to był plebiscyt na piłkarza ROKU 2011 !!! A nie 2010 ;p

 2. avatar
  29.12.2011 o godzinie 01:06

  Nani był zdecydowanie najlepszym zawodnikiem tego roku, aczkolwiek musi zlikwidować jedną swoją wadę - strzelanie tych pięknych bramek. Ponieważ chłopak stara się za każdym razem strzelić coś wyjątkowego a gdyby skupił się poprostu na prostym wykończeniu miałby tych goli dwa razy więcej.

 3. avatar
  28.12.2011 o godzinie 22:45

  Moim zdaniem Nani.Ponieważ jest wyjątkowym skrzydłowym i ma zdolność do strzelania pięknych bramek a także dokładnych wrzutek co są często wykorzystywane

 4. avatar
  28.12.2011 o godzinie 19:06

  Chyba zapomnieli o zeszłorocznym wkładzie Giggsa w sukces United.

 5. avatar
  28.12.2011 o godzinie 16:05

  Jones? Moim zdaniem nie bo gra tylko pół roku, to za mało czasu chyba, aby dać mu tę nagrodę. :) Rooney prezentuje dobrą formę w tym roku, od stycznia. :)