Nowe koszulki domowe na sezon 2013/2014

Szybko i krótko na temat, tak na 99% będą wyglądać domowe koszulki piłkarzy Manchesteru United w sezonie 2013/2014.

Postanowiono co widać na pierwszy rzut oka wrócić do stylu z poprzedniego sezonu, zmianą drastyczną dla oka jest również brak charakterystycznej kraty oraz kolor kołnierzyka, a mianowicie czarny. Niestety video jest w języku obcym, który nie pozwala mi na specjalne przetłumaczenie go. Zatem zapraszam do obejrzenia materiału.




manchester_united_kit_2013_2014_1
manchester_united_kit_2013_2014_2
manchester_united_kit_2013_2014_3


Czytaj więcej na temat:

Zobacz także:

Komentarze użytkowników (13):


Skomentuj ten artykuł:

Tylko dla zarejestrowanych użytkowników serwisu!

  1. avatar
    06.02.2013 o godzinie 18:39

    Dla mnie lepsze w Krate .; D.

  2. avatar
    06.02.2013 o godzinie 18:34

    te guziki są beznadziejne, ale tak to może być

  3. avatar
    06.02.2013 o godzinie 17:35

    Mogło by być, tylko po co te guziki... mam nadzieje że FA zakaże tych strojów ze względu na to że guzik powoduje zagrożenie dla zdrowia xD Nie no bez żartów. Te stroje są podobne do tych koszul flanelowych co pracują panowie po 50 na budowach, bo moje pokolenie już robi w zwykłych podkoszulkach.

  4. avatar
    06.02.2013 o godzinie 15:54

    "zmniejsza komfort biegu", to najgłupsza rzecz jaką słyszałem. Spytaj się Cantony czy kołnierzyk miał jakikolwiek wpływ na jego grą. Co do samych strojów to nie są złe. Bardziej lubiałem te z zeszłego roku z białymi wykończeniami.

  5. avatar
    06.02.2013 o godzinie 14:31

    Ten filmik widziałem już wcześniej szczerze mówiąc, jednak koszulki wyglądają dużo lepiej niż na tych pierwszych, niskiej jakości zdjęciach. Podoba mi się ten materiał ułożony w poziome paski (nie widoczne z daleka). Faktycznie ta prostota pasuje idealnie, tylko ten kołnierzyk.. nie wiem dlaczego, ale o wiele bardziej wolę proste zakończenia. Sam wole grać właśnie w koszulkach bez kołnierza. Reszta ok. Pewnie i tak z czasem się przyzwyczaję.

  6. avatar
    06.02.2013 o godzinie 13:43

    Driwerdamian - ogólnie jak już, ale ogólnie cię propsuje.

  7. avatar
    06.02.2013 o godzinie 12:55

    Hehe... Koszulki fajne ogulnie postawione na prostote ale ładne. Jak widać mamy kolejnego kibica 10-latka. Hmmm. Koszulki wpływają na bieg... a to dobre jsc tego nie słyszałem. A po drugie RDF nie piszę się ManU bo jak byś nie dosłyszał jest to obraźliwe stwierdzenie...:)

  8. avatar
    06.02.2013 o godzinie 10:33

    Jak dla mnie super, w obecnych nie podoba mi się krata, powrót do stylu retro mega udany.

  9. avatar
    06.02.2013 o godzinie 08:38

    To są najbrzydsze koszulki jakie kiedykolwiek miało ManU :/

  10. avatar
    06.02.2013 o godzinie 05:12

    RDF Co ma kołnierzyk do komfortu biegu? Nie osłabiaj mnie :D OD kiedy to od stroju, zależy wynik spotkania ? XD Koszulki są świetne, jednak obecne są jeszcze lepsze. Co do nowych jeszcze, prostota, styl, retro. mega plus.